Logo
26 Грудня 2022, 13:04

У Повітряних силах прокоментували вибухи на російському аеродромі «Енгельс»

Вибухи на російському військовому аеродромі в Енгельсі Саратовської області Росії є наслідом російської агресії проти України, заявив речник командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат.

«Безумовно, такі події – це наслідки російської агресії. Що відбулося – це чергові хлопки, «бавовни», які ми вже звикли чути. Це дійсно наслідок того, що Росія творить на нашій землі. Якщо росіяни думали, що нікого в тилу глибокому чи будь-де війна не торкнеться, то вони помилялися. Як бачимо, такі речі відбуваються все частіше, і будемо сподіватися, що це Україні буде тільки на руку», – сказав Ігнат 26 грудня в ефірі телемарафону.

Щодо наслідків цих вибухів, то, за його словами, їх можна буде оцінити за кілька днів, коли з’являться супутникові знімки з аеродрому.

Ігнат також нагадав, що після перших вибухів на аеродромі «Енгельс» російські військові передислоковували свої літаки звідти на інші аеродроми.

Раніше в Міністерстві оборони Росії підтвердили повідомлення, які з’явилися вночі проти 26 грудня, щодо вибухів на військовому аеродромі в місті Енгельс, де базуються стратегічні бомбардувальники.

Як стверджує відомство, засоби протиповітряної оборони нібито збили на малій висоті український безпілотник. Внаслідок падіння його уламків троє російських військових загинули, авіатехніка не постраждала, заявили у міністерстві.

 

 

 

Фото з відкритих джерел