Logo
20 Вересня 2023, 20:07

У Прикарпатському університеті відзначили міжнародний день студентського спорту

З нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту, сьогодні студенти факультету фізичного виховання і спорту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника взяли активну участь у ряді багатьох змагань, а саме: забігу, перетягуванні канату та линви, стрибках через скакалку серед дівчат, піднімання гирі (16 кг) серед хлопців та армрестлінгу, пише Типовий Франківськ.

Впродовж декількох годин кожен демонстрував свої кращі спортивні якості. Також був проведений майстер-клас з бадмінтону.

Дані змагання проводяться, щоб привернути увагу та підвищити значущість спорту в навчальних закладах, а ще сприяти його популяризації у розвитку.

Організатор змагань, директор спортивного клубу «Наука» ПНУ Степан Хопта відмітив: «У такий важкий час для нашої держави дуже важлива фізична підготовка молоді, тому ми намагаємося зацікавити студентів, а такими заходами їх стимулювати до занять фізичної культури і спорту. Потрібно дбати про своє здоров’я та розвивати спортивний потенціал».

Студентів, які показали найкращі результати на змаганнях нагородили пам’ятними кубками, медалями та грамотами.