Logo
31 Серпня 2021, 16:16

У Рогатині відновлений ляльковий театр "Казкарик" виступив із прем'єрою

Прем'єрну виставу лялькового театру "Казкарик" приурочили 165-ій річниці від дня народження великого українського письменника Івана Франка.

Про це повідомили у пресслужбі Рогатинської міської ради.

Для цього юні театрали обрали особливу казку з доробку письменника, а саме історію Лисиці та Журавля, яку так люблять малята.

Діти тривалий час відвідували репетиції, щоб виступити перед любителями казок - дошкільнятами. І під час прем'єри їм вдалося "завоювати серце" малечі. 

«Варто бачити, з яким ентузіазмом діти приходять на репетиції театру. Першу виставу ми презентували онлайн до Дня Незалежності України, - зауважують працівники дитячої бібліотеки. -Тепер, набравшись трошки досвіду і сміливості, виходимо до глядачів. Це, до речі, будуть вихованці ДНЗ №2 ''Дзвіночок''. Казку ''Лисичка і Журавель'', яку ми підготували, знають багато людей. Та насправді мало кому відомо, що вона не народна, а має автора - Івана Франка. Ми подамо цю повчальну історію скупої Лиски та мудрого Журавлика в новій інтерпретації».

До слова, відновлення лялькового театру ''Казкарик'' стало можливим завдяки участі у Дитячому громадському бюджеті. За підсумками голосування проєкт ''Казкове дитинство у ляльковому театрі' увійшов в одинадцятку переможців.   І нещодавно велика мрія активних читачів бібліотеки здійснилася – у межах реалізації Дитячого громадського бюджету Рогатинська міська рада закупила нові, сучасні театральні іграшки на суму близько 5 тисяч гривень. Тож тепер два десятки лялькових героїв з допомогою творчої малечі відкриватимуть світ української казки юним жителям Рогатинської громади.

5faf31eb6e04c67-1 02fca194d07c396