Logo
15 Лютого 2022, 11:21

Росія відводить частину військ від українських кордонів - міноборони РФ

Війська південного та західного військових округів, які межують з Україною, почали повертатись у місця постійної дислокації після навчань вже у вівторок, 15 лютого.

Про це, як передають російські державні агенції ТАСС та РИА Новости, повідомив офіційний представник міноборони РФ, генерал-майор Ігор Конашенков, пише BBC Україна.

Згодом таку заяву оприлюднило міноборони РФ.

Україна та західні країни поки що не прокоментували заяву Росії щодо відведення військ. Підтвердження слів російських військових з незалежних джерел наразі немає.

Війська їдуть додому?

"Підрозділи південного та західного військових округів, які виконали завдання, вже розпочали завантаження на залізничний та автомобільний транспорт і сьогодні почнуть рух до своїх військових гарнізонів. Окремі підрозділи здійснять марші своїм ходом у складі військових колон", - сказав Конашенков.

Південний військовий округ межує зі східними областями України та охоплює анексований Крим, а західний - межує з північними областями України.

Він додав, що й інші війська поступово із закінченням "заходів бойової підготовки, як і завжди, здійснять марші комбінованим способом до пунктів постійної дислокації".

Конашенков каже, що військові аташе з питань оборони при посольствах іноземних держав у Білорусії спостерігатимуть за останнім етапом російсько-білоруських навчань "Союзна рішучість" на полігоні Обуз-Леснєвський. Це станеться 19 лютого.

"На розгортання практичних дій як спостерігачі запрошені військові аташе з питань оборони при посольствах іноземних держав у Республіці Білорусь та представники ЗМІ", - сказав він.

Головне фото з відкритих джерел