Logo
16 Жовтня 2022, 12:07

У росіян проблеми із ракетами далекого радіусу дії: у розвідці Британії розповіли, чого очікувати українцям

Під час масованого обстрілу України 10 жовтня армія РФ випустила понад 80 крилатих ракет.

Російська оборонна промисловість, ймовірно, не в змозі виробляти передові боєприпаси з тією швидкістю, якою вони витрачаються військами РФ в Україні, куди їх відправив диктатор Володимир Путін.

Про це інформує Міністерство оборони Великої Британії у традиційному щоденному звіті від 16 жовтня.

Очікується, що надалі росіянам буде все складніше вражати бажану кількість цілей через "погіршення ракет далекого радіусу дії". Пояснюючи це, у Міноборони Британії нагадали масований обстріл 10 жовтня, коли Росія випустила по Україні понад 80 крилатих ракет.

Своєю чергою, у Міністерстві оборони України повідомляли про успішне збиття понад половини. Втім, десятки випущених ракет все ж влучили в Київ та інші населені пункти, вбивши мирних жителів і завдавши шкоди цивільній інфраструктурі.

"Російська оборонна промисловість, ймовірно, не в змозі виробляти передові боєприпаси з тією швидкістю, якою вони витрачаються. Ці атаки свідчать про подальше погіршення російських ракет далекого радіусу дії, що, ймовірно, обмежить їхню здатність вражати бажану кількість цілей у майбутньому", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Фото з відкритих джерел