Logo
28 Березня 2019, 11:35

У Рожнятові відкрили інклюзивно-ресурсний центр для дітей

Івано-Франківщина продовжує роботу щодо розвитку інклюзивної освіти. Завдяки спільним зусиллям всіх рівнів влади, Україна зробила потужний крок в забезпеченні рівного доступу дітей до навчання.

Прикладом цього є відкриття інклюзивно-ресурсного центру після капітального ремонту у селищі Рожнятів, яке відбулося вчора за участю голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

Варто відзначити, що відкриття таких центрів на Прикарпатті стало можливим завдяки Меморандуму про долучення області до національного проекту Благодійного фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Олег Гончарук під час виступу відзначив важливість реформи, яку ініціювала Марина Порошенко.

«Реформа інклюзивної освіти, яка впроваджується і на Рожнятівщині, важлива та необхідна. Це свята справа, яку започаткувала держава. Вона має право на існування та повинна продовжуватися. Ми маємо сьогодні дбати про тих дітей та людей, які потребують цього. Впевнений, що Рожнятівський інклюзивно-ресурсний центр реалізує право дітей на рівний доступ до отримання якісних освітніх послуг» - сказав очільник області.

Зазначимо, що інклюзивно-ресурсний центр у селищі Рожнятів оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, засобами корекції, меблями й комп’ютерною технікою. Всі діти отримують комплекс психолого-педагогічних послуг за місцем навчання за умови наявних корекційних педагогів, або відвідують корекційно-розвиткові занняття, які проводять фахівці центру. Також передбачено кваліфікований супровід для дітей з особливими освітніми потребами.