Logo
12 Січня 2022, 14:37

У селі Кадобна запрацювала нова сучасна амбулаторія

Медична допомога стала доступнішою для жителів села Кадобна.

Сьогодні, 12 січня, відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Кадобна, Брошнів-Осадської територіальної громади.

На цю подію громада чекала цілий рік, оскільки, амбулаторія збудована була ще в 2020 році і чекала свого відкриття.

Депутат обласної ради, голова обласної організації політичної партії «Платформа Громад», голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Назарій Іванів зазначив: «Жителі цього віддаленого села уже давно заслуговують на якісні і доступні медичні послуги, щоб їм не доводилося долати чималу відстань, щоб потрапити до лікаря на прийом, обстежитись, здати аналізи, а зробити це у комфортних умовах і тут на місці».

Будівництво нової амбулаторії у с.Кадобна розпочато ще 6 листопада 2020 року. І уже до кінця грудня цього ж 2020 року сучасна медустанова уже була готова до експлуатації. Тобто було завершено внутрішні і зовнішні роботи, оснащено відповідним обладнанням.

Проєкт реалізовувався в рамках програми «Доступна медицина» за кошти державного та обласного бюджетів, а також з бюджету територіальної громади.

"Найперше дякую Господу Богу за те, що задумане вдалося зреалізувати. Слова вдячності адресую Oлегу Гончаруку (голові обласної державної адміністрації 2014-2019 років) та його команді за те, що саме під його керівництвом на території Прикарпаття було започаткувано цю програму і до переліку проектів та заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету, спрямованих на розвиток системи охорони здоров`я у сільській місцевості у 2019 році було включено амбулаторію у с.Кадобна. Дякую своїй заступниці Наталії Олексюк, жительці с.Кадобна за спільну роботу у реалізації задуманого, також вдячність будівельникам, проєктантам та усім, хто долучився до спорудження цієї амбулаторії, хто робив усе можливе, щоб наблизити якісні медичні послуги до людей", - додав Назарій Іванів.