Logo
15 Вересня 2022, 16:08

У селі Товмачик на Коломийщині запрацювала добровільна пожежна команда

Сьогодні у селі Товмачик Коломийської ТГ завдяки місцевій владі,громадським активістам та ГУ ДСНС України в області, відкрито підрозділ добровільної пожежної команди,таким чином втіливши ідею про відкриття трьох підрозділів добровільних пожежних формувань з нагоди професійного свята-Дня рятівника.

Про це інформує головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

В зону обслуговування ДПК села Товмачик ввійдуть 3 населені пункти: Саджавка, Кубаївка, Товмачик з населенням більше шести тисяч осіб.

Разом із вогнеборцями пожежно-рятувальних підрозділів Головного управління ДСНС у Івано–Франківській області вони виїжджають на пожежі та допомагають своїм односельцям. Станом на 15 вересня 2022 року місцеві пожежні підрозділи Коломийського району залучалися до гасіння майже 300 пожеж.

До речі, на території Коломийського району функціонує 11 місцевих пожежних команд та дві добровільні пожежні команди.

Тож,спільними зусиллями влади,громадських активістів,небайдужих громадян та Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій поступово вдається досягнути спільної мети — забезпечити захист людей та української землі від руйнівної вогняної стихії та інших надзвичайних ситуацій.