Logo

Наскільки ефективно використовуються кошти з обласного бюджету?

У середу, 9 червня, продовжила свою роботу тимчасова контрольна комісія Івано-Франківської обласної ради  з перевірки діяльності трьох комунальних підприємств: КП Івано-Франківське обласне комунальне агролісогосподарське підприємство «Івано-Франківськоблагроліс», КП «Централізована закупівельна організація Івано-Франківської обласної ради» та КП  Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна.

Це третє за рахунком засідання, на яке запросили керівників підприємств, щодо яких здійснюється перевірка їхньої діяльності. У роботі комісії прийняв участь начальник управління об'єктами спільної власності територіальних громад області  Василь Даниш.   Воно тривало більше трьох годин. Комісія спробувала розібратися, наскільки ефективно використовуються кошти з обласного бюджету. Розглянувши письмові звіти, найбільше питань виникло до керівників КП «Івано-Франківськоблагроліс» Олега Олійника  та  КП Івано-Франківської обласної ради з експлуатації майна - Віталія Костишина.

Комісія звернула увагу керівників підприємств на недоліки у роботі. За попередніми висновками, діяльність зазначених підприємств можна значно покращити. Для цього необхідно змінити  структуру та організацію їхньої діяльності.

Нагадаємо, тимчасову контрольну комісію було створено за ініціативи депутата Івано-Франківської обласної ради від Політичної Партії «Всеукраїнське Об'єднання Платформа Громад» -  Тараса Виноградника.

 Наступне засідання відбудеться через два тижні, на якому керівники комунальних підприємств повинні надати відповіді на додаткові питання, що виникли в процесі роботи комісії.