Logo
19 Липня 2019, 15:35

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії

У штабі кандидата Олексія Петечела повідомляють про можливі інформаційні провокації в останній день передвиборчої кампанії.

По це повідомляють в прес-службі висуванця “Європейської солідарності”.

Оскільки на окрузі №83 ведеться запекла боротьба, то в штабі Олексія Петечела не виключають можливих інформаційних атак, оскільки їхній кандидат є одним із лідерів передвиборчої гонки.

Штабісти нагадують про схожий випадок, який трапився в останній день виборчих перегонів 2014 року, коли канал наближений до олігарха Коломойського у замовному сюжеті облив брудом ще одного кандидата, а нині голову фракції “Європейської солідарності” в Івано-Франківській міській раді Петра Шкутяка (дивіться сюжет з 17.10 хвилини).

Варто нагадати, що ніхто із політичних опонентів Олексія Петечела так і не підписав запропонований ним Меморандум про чесні вибори. Тому у штабі кандидата переживають про можливий інформаційний бруд, який може вилитись на кандидата.

Тому сам Олексій Петечел, та його оточення закликають франківців не піддаватися на брудні інформаційні вкиди, які можливі проти нього цими днями.

Також у прес службі Олексія Петечела повідомили, що кандидат вірить у свою перемогу та сподівається на підтримку виборців у неділю 21 липня.