Logo
10 Вересня 2020, 09:57
Теги: парк

У Тлумачі відкрили перший в області вело- та стейт-парк

У Тлумачі у міському парку обладнали вело- та скейт-парк, аналогів якому у районних центрах області немає.

З кожним роком у Тлумачі збільшується кількість молодих людей, які катаються на скейтбордах, роликах, самокатах і BMX-велосипедах, йдеться на сайті Тлумацької міської громади

«Втілити проєкт із облаштування у міському парку вело- і скейт-майданчика запропонувала Молодіжна рада Тлумаччини та молодь міста зокрема, - розповів міський голова Роман Круховський. - Також з проханням обладнати спеціальний майданчик, де б діти та молодь могли займатися екстремальними видами спорту до мене неодноразово зверталися юні тлумачани та їх батьки. Зазначу, що через відсутність такої споруди в місті молодь займається даними видами спорту там, де тільки вбачає можливість: на підніжжі пам’ятників, тротуарах, пандусах, сходах тощо. Це, у свою чергу, призводить до ризику травмувань та нищення інфраструктури міста. Тому я поставив завдання своїй команді – знайти альтернативи вирішення цього питання – з яким, зрештою, ми успішно впоралися».

Завдяки співпраці Тлумацької міської ОТГ з програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), вчора, 8 вересня, в міському парку міста Тлумач, було відкрито сучасний вело- та скейт-парк.

«Спеціально обладнаний простір, аналогів якого у районних центрах області на сьогоднішній день немає, стане місцем для проведення активного дозвілля у місті та чудовим оновленням у міському парку. Кататися на новому майданчику можна на роликах, скейтах, трюкових самокатах та велосипедах, але чітко дотримуючись правил поведінки та перебування на майданчику», - наголосив автор проєкту, координатор співпраці Тлумацької громади з програмою DOBRE Василь Гузій.