Logo
22 Серпня 2020, 19:49
Теги: спека

У Токіо від спеки загинули півтори сотні людей

У Токіо через аномальну спеку, яка від початку місяця триває у країні, загинули 148 людей.

Як повідомило японське метеорологічне агентство, вранці 21 серпня через підвищення атмосферного тиску температура зросла на значній території країни від префектури Окінава на півдні Японії до північно-східних регіонів, інформує Суспільне.

Станом на 11:30 за місцевим часом температура підвищилася до 37 градусів за Цельсієм в місті Осака на заході Японії та до 36,7 градуса в місті Нагоя у центральній частині країни. Ранкові максимуми досягли 36,6 градуса в місті Кірю на сході Японії та 36,5 в місті Кіото на заході Японії.

Окрім того, температура сягнула 36,3 градуса в місті Ебіно на південному заході Японії, а також 36 градусів у місті Одзу на заході та у місті Ісікава на північному сході країни.

Надзвичайна спека на сході і заході Японії, яка тримається близько двох тижнів, призвела до смертельних випадків від теплового удару, зокрема, серед літніх людей.

Уряд Токіо підтвердив 17 смертей від теплового удару в проміжку від 13 по 20 серпня. За словами представників влади, 80 відсотків жертв спостерігається серед осіб віком від 70 років. Загалом цього місяця від теплового удару у Токіо загинуло 148 осіб.