Logo
12 Квітня 2019, 10:13

У травні калуський театр «Легенда» покаже прем’єру «Данило Галицький»

Калуський театр «Легенда» готує для своїх прихильників нову виставу під назвою «Данило Галицький».

Її автором є франківський драматург, белетрист, кіносценарист Василь Босович.

Режисер муніципального народного театру «Легенда» Леся Піцик у коментарі "Вікнам" розповіла, що за жанром постановка – історична мелодрама, розрахована на дві дії.

Її центральною постаттю є князь Данило Галицький, який постійно бореться проти ворожих сил за українську землю. Окрім цього у виставі показано, як князь розбудовує міста, особливо Львів і як з любов’ю ставиться до меншого брата Василька і своєї родини.

У постановці задіяно близько 20 акторів різного віку. Серед них — Ольга Яковина, Ігор Мудрик, Роман Пілецькй, Ірина Хемич, Тарас Довганич,Тарас Кіндюх. Головну роль Данила Галицького зіграє провідний актор «Легенди» — Микола Білоус. Леся Піцик зазначає, що другорядних ролей у виставі немає, адже навіть епізодична роль відіграє важливе значення.

Завдяки підтримці міської влади та історичного клубу «Нормани» актори продемонструють костюми княжого періоду, цікаві реквізити та декорації.

Учасники постановки вже четвертий місяць готують прем’єру. Наразі тривають генеральні репетиції, адже залишилися фінальні штрихи.

Прем’єра відбудеться вже на початку травня в ПК «Юність». Окрім того, як зазначила Леся Піцик, театр «Легенда» планує показати цю виставу на Всеукраїнському фестивалі українського аматорського театру в Києві. Також актори театри готуються до турне містами Прикарпаття.