Logo
20 Січня 2020, 15:30

У центральній лікарні Франківська відкрили оновлене урологічне відділення

Оновлене урологічне відділення відкрили в Івано-Франківській центральній міській клінічній лікарні. Це одне із найбільших за площею та одне із найважчих відділень у лікарні. Тут повністю замінили комунікації, відремонтували палати та коридори.

Про це йдеться на сайті міського голови Руслана Марцінківа, пише Типовий Франківьк.

«Практично за декілька років ми оновили усі відділення. На разі ще працюємо над реконструкцією 2-х відділень: хірургічного та травматологічного/ревматологічного», – розповів директор Центральної міської клінічної лікарні Тарас Масляк. А також зауважив, що попереду ще чимало планів над модернізацією закладу. Зокрема, планують оновити систему вентиляції, а також зацікавилися встановленням сонячних батарей. За словами директора ЦМКЛ до реконструкції відділень підходять колективно та спільно вирішують, як має виглядати приміщення. «Головне завдання – це створення таких умов, де є бажання працювати лікарям, а пацієнтам – що сприяють одужанню. Чисте, приємне відділення, комфортні ліжка та санвузол у палаті, оновлений коридор: усі ці чинники – це комфорт для пацієнта», – наголосив Масляк.

«Протягом року проведено повністю ремонт всього відділення, всіх комунікацій, електропроводки, водопостачання. Крім того, оновлено всі палати, замінено пожежну сигналізацію , сантехніку та двері. Відремонтоване урологічне відділення складається з 11 палат та вміщає 40 ліжок. Тут працює 10 лікарів-урологів, які забезпечують цілодобове надання кваліфікованої лікарської допомоги. Тому важливо було його осучаснити та зробити комфортним», – зазначив завідувач урологічного відділення Ігор Білик.

«Зважаючи на те, що цього року відбувається медична реформа, нам важливо покращувати медичні заклади, щоб пацієнти та лікарі змогли перебувати в нормальних умовах. Тому ми працюємо над тим, щоб наші лікарні ставали дедалі кращими!», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.