Logo
9 Серпня 2017, 18:50

У центрі Івано-Франківська патрульні “зцілили” жебрака (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 9 серпня, в Івано-Франківську патрульні “зцілили” чоловіка, який прикидався інвалідом і просив гроші у центрі міста.

3

Небайдужий іванофранківець побачив чоловіка, який прикидувався інвалідом без рук і одразу зателефонував до поліції. Патрульні прибули на місце події і допомогли жебракові зняти з рук пов’язки, які, як він переконував, зав’язала йому жінка. Чоловік мав із собою пакет з подушкою, щоб було легше стояти на колінах, пише Місто.

Жебрак приїхав до Івано-Франківська з Чернівців, щоб таким способом заробляти гроші. Займається цією справою вже рік, їздить жебракувати у різні міста. Він возить з собою тільки подушку, а переодягається у “Секонд-хенді”.

1

Патрульні забрали чоловіка у відділення поліції для встановлення особи. У відділені чоловік розповів, що сьогодні стояв від 8 години ранку і планував бути до вечора, нажебракував за цей час 734 гривні 15 копійок. Каже, що у більшості гроші кидають молоді люди, а старші – рідше.

Вчора приїхав пізно, тому заробив тільки 200 гривень, – каже псевдоінвалід. 4

Чоловік вирішив пожертвувати по 100 гривень у дві скриньки для допомоги дітям, а решту – на “Дім Сірка”. Залишив собі гроші на дорогу і їжу.