Logo

Про безпеку населення: У Яремче відбулась зустріч із іноземними партнерами області.

 Днями у Яремче відбулась зустріч з іноземними партнерами.

 Про це інформує голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

 В зустрічі взяли участь делегації Генерального інспекторату надзвичайних ситуацій та Генерального інспекторату авіації Міністерства внутрішніх справ Румунії, Генерального інспекторату жандармерії та Інспекції з надзвичайних ситуацій "Буковина" Сучавського повіту, Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській та Чернівецькій областях, а також представники влади.

 Обговорили спільний проєкт «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE». Зокрема, наголосили на юридичних питаннях, пов'язаних з розгортанням місій допомоги в надзвичайних ситуаціях та особливості перетину кордону і митних процедур у контексті виконання спільних заходів реагування.

 "Цей міжнародний проєкт для нас - велика відповідальність та, водночас широкі перспективи. Зараз безпека населення є важливим елементом розвитку двосторонніх відносин України з країнами Європейського Союзу. Спільними зусиллями ми виходимо на якісно новий рівень взаємодії. Облдержадміністрація готова всебічно підтримувати цей великий проєкт та інші спільні ініціативи" - каже очільник Івано-Франківської області.