Logo
20 Листопада 2022, 14:10

У ЗСУ поділилися хорошими новинами з Луганського напрямку

На Луганському напрямку ворог зазнає поразки, більше обороняється, ніж контратакує, ініціативу перехопили Збройні сили України.

Російські загарбники зазнали низки поразок, тому прагнуть хоча б десь здобути перемогу, про це розповів речник східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий в ефірі інформаційного телемарафону.

"В Луганській області він (ворог - УНІАН) вже терпить поразки й 12 населених пунктів під українським прапором. Багато в чому ініціатива там за нами, ворог більше обороняється, ніж пробує контратакувати", - повідомив він.

За його словами, після того, як ворог зазнав невдач у стратегічних своїх планах - не зміг взяти Київ, зазнав поразок на Харківському, Лиманському й Херсонському напрямках, йому залишається здобувати якісь перемоги на тактичному рівні.

Череватий зазначив, що відтак окупанти хочуть вийти на адміністративні кордони Донецької й Луганської області. "Вийшовши на них, загарбники можуть далі захопити й Запорізьку область, але Збройні сили України не допустять обох подій", - наголосив він.

 

 

 

Фото з відкритих джерел