Logo
2 Вересня 2023, 08:33
Теги: ЗСУ, Крим, атака

У ЗСУ прокоментували нічну атаку на Кримський міст

Керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, коментуючи нічні атаки на Кримський міст каже, - що ця конструкція зайва. 

Таку думку вона висловила в ефірі телемарафону, передає Типовий Франківськ.

За словами Гуменюк, російські окупанти намагаються кожного разу напружувати ситуацію навколо переправи - "це їхня тактика".

"Їм якимось чином треба виправдовувати, чому немає можливості використовувати цей об'єкт транспортної інфраструктури. Підтягування резервів, поповнення запасів має відбуватися саме через цей міст, але воно не працює в тому обсязі, на який розраховують війська. Тому їм необхідно якось виправдовувати і загороджувальну конструкцію з підтоплених поромів навколо, і постійні перекриття цього мосту, і навчання, які вони там проводять", - каже представниця ЗСУ.

Гуменюк наголошує, що щоразу після атаки на міст окупанти придумують легенду, аби хоч якось поясни, що відбувається. 

"Намагаються затопленням плавзасобів вибудувати загородження, але самі собі суперечать. Якщо вони стверджують, що надійно його захистили, підтопивши декілька поромів, сплетених сітками, і раптом вночі щось все ж таки там прорвалося, хай краще перебудовують свою оборону", - зауважила Гуменюк.

 

 

Фото з відкритих джерел