Logo
16 Липня 2020, 19:30
Теги: безвіз

Україна домовилася про безвіз із ще однією країною: вона у Карибському морі

Україна підписала угоду про скасування візових вимог з Гренадою. Ця країна — острівна і розташована в Карибському морі.

Безвіз погодили міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та посол Гренади в Російській Федерації Олег Фірер, повідомили у МЗС України, передає Громадське.

Так, громадяни України та Гренади зможуть їздити один до одного в країни на 90 днів протягом 180 днів з метою туризму або здійснення іншої неоплачуваної діяльності.

Угода набере чинності після завершення сторонами необхідних внутрішньодержавних процедур.

У ході зустрічі сторони також обговорили перспективи двосторонньої співпраці між Україною та Гренадою, в т.ч. в рамках міжнародних організацій.

У МЗС зазначили, що наразі Гренада немає акредитованого посла в Україні, відтак підписувати угоду приїхав дипломат з Росії.

Зазначається, що Гренада зацікавлена в іноземних інвестиціях у банківську сферу та туризм. Є світовим виробником пряних рослин: мускатного горіха, кориці, гвоздики, імбиру і запашного перцю. Підтримує тісні зв’язки зі США, Канадою та Великою Британією, а також є членом регіональних політичних та економічних організацій, таких як Організація Східнокарибських держав (OECS) та Карибська співдружність (CARICOM).