Logo
16 Лютого 2022, 14:22

Україна набагато сильніша, ніж ви думаєте: Гройсман звернувся до президента Росії Путіна

Ви думаєте, що проведення в Думі голосування за визнання окупованих регіонів України дасть вам легітимність. Всі розуміють, що це ваша ручна Дума, а це ще одна безглузда спроба приховати свої справжні наміри: вкрасти і забрати те, що не ваше, а належить українському народу!

З таких слів розпочалось відео звернення голови політичної партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимира Гройсмана, яке він розмістив на Фейсбук  сторінці партії. 

Володимир Гройсман зауважив, що загарбницькі плани Путіна отримали протилежний ефект. В українському суспільстві сьогодні панує неабияка згуртованість, з кожним днем до Збройних сил територіальної оборони приєднується все більше людей, які готові захищати свій дім.
У відео зверненні також йдеться про те, що Україна сьогодні отримала неабияку підтримку міжнародної спільноти. Адже загроза Україні - це загроза всьому демократичному світу.

"Жодне голосування в Думі чи будь-який закон, який ви підписуєте, не дає вам права взяти те, що належить народові України. Ми всі разом боремося за наше спільне майбутнє, майбутнє України, і ви не зможете нас зламати", - стверджує політик.