Logo
25 Березня 2020, 15:33
Теги: кордон

Україна повністю закриє кордон для пасажирських перевезень

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до представників уряду розробити пропозиції щодо закриття українських кордонів з точки зору пасажирських перевезень. Такі заходи є пов'язаними з поширенням коронавірусу в Україні, пише 24 канал.

Таку заяву він зробив під час засідання уряду 25 березня. За словами Шмигаля, уряд пропонує, аби до кінця дня 27 березня повністю зупинити будь-який пасажирський рух через кордони України в обидва боки.

"Пропонуємо Міністерству інфраструктури, Міністерству юстиції, МВС, МЗС і профільним віце-прем'єр-міністрам розробити і невідкладно надати пропозиції щодо закриття кордонів України для будь-якого пасажирського сполучення або перетинання", – заявив прем'єр-міністр.

Очільник Кабміну зауважив, що рішення щодо закриття кордонів найближчим часом затвердять на позачерговому засіданні. Також це питання за необхідності винесуть на розгляд Комісії з техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Шмигаль пояснив, що в цьому є нагальна необхідність, оскільки за останні тижні ми бачимо, що єдиним джерелом потрапляння коронавірусу в Україну був потік громадян з-за кордону.

"І цей потік триває. Це посилює та збільшує кількість заражених людей. А далі починається гіберболічний розвиток цієї хвороби", – пікреслив він.

Ситуація з коронавірусом в Україні: головне

Станом на обід 25 березня в Україні підтвердили 113 випадків зараження коронавірусом.

На жаль, вже 4 людини від цієї хвороби померли: по одній на Житомирині, Буковині, Прикарпатті та Тернопільщині (3 жінки та один чоловік).

Найбільше інфікованих – у Чернівецькій області (38 випадків, 1 – летальний), на другому місці йде Київ (31).