Logo
4 Липня 2021, 09:32

Україна програла Англії і завершила боротьбу в Євро-2020

Збірна України з футболу в 1/4 фіналу Чемпіонату Європи програла команді Англії з рахунком 0:4 та залишає турнір.

Матч відбувся вчора, 3 липня, на "Стадіо Олімпіко" в Римі.

У першому таймі Україні отримала швидкий гол у свої ворота. На четвертій хвилині гол забив капітан англійської збірної Гаррі Кейн. Після пропущеного голу синьо-жовті не пропустили жодного м'яча. Перший тайм закінчився із рахунком 0:1 на користь Англії.

Початок другого тайму почався із голу на першій хвилині у ворота української збірної. М’яч в українські ворота послав Гаррі Магвайр, а на 50-ій Гаррі Кейн забив дубль. На 63-й хвилині Джордан Хендерсон забиває головою четвертий гол.

Гра закінчилась із рахунком 0:4. Додаткового часу не було.

Таким чином, Україна вийшла з Євро-2020 на етапі чвертьфіналу. Англія в 1/2 чемпіонату зіграє з Данією, яка трохи раніше нині здолала чехів.