Logo
25 Травня 2021, 11:29

Україна таки припиняє авіасполучення з Республікою Білорусь

Україна з 00.00 годин 26 травня припиняє авіасполучення з Республікою Білорусь.

Відповідне рішення ухвалив сьогодні на своєму позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України, про що глава Уряду – Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформував у телеграмі.

З його слів, Уряд доручив Міністерству інфраструктури України, Державній авіаційній службі України та державному підприємству «Украерорух» вжити необхідних заходів для забезпечення припинення авіасполучення з вказаною країною. Усім українським авіакомпаніям та літакам заборонятиметься виконувати польоти в повітряному просторі Республіки Білорус, а Держприкордонслужба отримала доручення припинити оформлення пасажирів, які прямують з Білорусі або в Білорусь у митних пунктах аеропортів.

«Ситуація з примусовою посадкою літака компанії “Ryanair” у Мінську є порушенням Конвенції про міжнародну цивільну авіацію. Рішення нашого Уряду спрямоване на забезпечення безпеки польотів і пасажирів», - прокоментував рішення Уряду Денис Шмигаль.

Нагадаємо, вчора глава Уряду анонсування проведення сьогодні позачергового засідання Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання авіасполучення РБ у зв’язку з примусовою посадкою білоруськими властями авіалайнера компанії “Ryanair” з засновником та колишнім головним редактором опозиційного телеграм-каналу “Nexta” Романом Протасевичем на борту.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне