Logo
12 Березня 2020, 11:33

Україна закриває усі контрольно-пропускні пункти на кордоні: коли і на скільки

Україна, найімовірніше, о 22 годині 12 березня перекриє усі контрольно-пропускні пункти на кордоні з державами-сусідами. Таке рішення прийняли у межах посилення заходів безпеки через пандемію коронавірусу в світі.

Закриття КПП пов'язане з запровадженням в Україні карантину для непоширення коронавірусу. Про це 24 каналу стало відомо з власних джерел у Кабінеті Міністрів України. Офіційної інформації уряд поки не оприлюднив.

За нашими даними, вже з четверга будуть перекриті усі КПП на кордоні з Євросоюзом – Польщею, Угорщиною, Румунією тощо. Закриють також і піші переходи у Шегинях та Раві Руській, що на Львівщині.

Попередньо, усі контрольно-пропускні пункти будуть закриті до 3 квітня. Саме до цієї дати по всій Україні введено карантин.

Наразі ми намагаємось отримати офіційне підтвердження від уряду та Держприкордонслужби.

Карантин в Україні: що треба знати

11 березня Кабмін ухвалив рішення про запровадження карантину По всій Україні ввели карантин через коронавірус: що зміниться на загальнонаціональному рівні.
Усі обмеження введені через поширення у світі коронавірусу та оголошення пандемії через Covid-19 ВООЗ офіційно оголосила пандемію коронавірусу .
З 12 березня до 3 квітня у всіх навчальних закладах України скасували навчання.
Заборонено проводити масові заходи, у яких бере участь понад 200 осіб. Сюди відносять культурні події, спортивні та розважальні заходи. Однак заборона не стосується заходів державної необхідності.