Logo
7 Листопада 2022, 12:04

Україна запросила у Болгарії 30 видів озброєння, включаючи ППО: що увійшло до списку

Україна відправила Болгарії запит на поставки 30 видів озброєння. Список вийшов "широким і різноманітним", але в нього включили лише ту техніку, яка є у партнера. Головний акцент зробили на системах ППО для захисту неба.

Про це розповів посол України в Болгарії Віталій Москаленко в розмові з болгарським порталом FrogNews. Дипломат заявив: "З самого початку ми просили у Болгарії різні види озброєнь. У наданому в Міноборони списку ми відзначили понад 30 найменувань, зокрема найнеобхідніші зараз засоби ППО".

Москаленко додав, що Україна запросила системи С-300 для захисту неба і різні зенітні ракетні комплекси. Питання поставок 152-міліметрових гаубиць, САУ, артилерійських снарядів і мінометів теж "залишається актуальним".

За словами дипломата, список вийшов "досить широким і різноманітним". Є шанси, що багато пунктів Болгарія задовольнить, адже держава володіє всіма видами озброєнь з переліку.

"Раніше ми направляли заявку на гвинтокрили і літаки Су-25 і МіГ-29. Все озброєння, що є в Болгарії з часів СРСР, абсолютно потрібно нам, необхідно Україні", — підсумував Москаленко.

 

 

 

Фото з відкритих джерел