Logo
5 Жовтня 2022, 21:02

Українські громадські організації та державні установи спільно створили додаток “Параюристи”: для чого він потрібен

Величезна спільнота українців зараз об’єдналася для того, щоб допомагати військовим та членам їх сімей, медикам, людям, які змушені були покинути дім, дітям, які постраждали від війни.

Інформація надана безоплатною правовою допомогою.

Водночас українці майже щоденно стикаються з тим, що змінюються закони, алгоритми вирішення найбільш типових правових проблем.

Аби полегшити роботу тих, хто допомагає іншим, українські громадські організації та державні установи спільно створили 📱 додаток “Параюристи”.

Додаток стане у пригоді:

- людям, яких цікавлять актуальні алгоритми дій у складних правових випадках (отримання пільг, довідок, статусів, включення в реєстри, розв'язання питань сімейного, трудового права тощо),

- для волонтерів та волонтерок щодо вирішення найбільш типових правових проблем,

- для параюристів та параюристок, які зможуть прямо в додатку отримати безоплатну правову допомогу для своїх клієнтів.

Завантажити додаток “Параюристи” та більше дізнатися про унікальні функції, до яких ви отримаєте доступ, можна за посиланням: https://paralegal.in.ua.

Над додатком спільно працювали Українська фундація правової допомоги , Координаційний центр з надання безоплатної правової допомоги, Громадські радники та Управління дотримання прав людини Національної поліції України за підтримки Mott Foundation.