Logo

Українські військові готуються до початку надзвичайно активної фази війни - Гуменюк

У війні, яку розв’язала Росія проти України, починається нова фаза - і вона може стати надзвичайно активною.

Українські військові готуються до початку надзвичайно активної фази війни, яку розв’язала країна-агресор Росія. Окупанти займаються формуванням сил ударного угруповання на Криворізькому напрямку і намагання підтягнути резерви.

Про це  повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

"Погрози та попередження про настання надзвичайно активної стадії війни мають місце, ми маємо це розуміти - такі дії не виключаються. Але ми не маємо панікувати. З різних джерел чуємо різні сакральні дати, і всі говорять про те, що необхідно евакуювати мирне населення. Ми це підтримуємо і закликаємо допомогти нашим військовим. Ми готуємось до активних бойових дій, ворог це бачить і теж готується", - зазначила Наталя Гуменюк.

Вона також додала, що окупанти намагаються “залатати” Антоновський міст у Херсоні та будують пантонні переправи. По ним росіяни пускають легку військову техніку та цивільній транспорт. Однак всі мостові споруди в окупованому місті залишаються під вогняним контролем української армії.

"Ми маємо зброю, яка дозволяє влучати у певну ціль. Тобто ми можемо без руйнування інфраструктури зруйнувати плани ворога", - підкреслила Гуменюк.

 

 

 

Фото з відкритих джерел