Logo
22 Грудня 2020, 19:16

За добу кордон України перетнуло майже 90 тисяч мандрівників

За останній дні, кількість осіб, які перетинають український кордон, значно зросла. Кілька днів пасажиропотік за добу фіксувався на рівні майже 90 тисяч мандрівників.

Про це інформує Держприкордонслужба України, пише Типовий Франківськ.

У листопаді та на початку грудня український кордон перетинали близько 50 тисяч осіб за добу.  Зростання пасажиротранспортного потоку в передноворічний період є традиційним. Наприклад торік, у цей самий період, пасажиропотік становив майже 300 тисяч осіб за добу. Воно значною мірою спричинене суттєвим збільшенням кількості громадян України, які в’їжджають з країн ЄС, де з 25 грудня починається період Різдвяно-новорічних свят і вихідних. 

Найбільше пасажиропотік зріс в усіх працюючих пунктах пропуску на кордоні з Польщею, а також у пунктах пропуску у Закарпатській області.

"Державна прикордонна служба України застерігає, що після новорічно-різдвяних свят традиційно зростає пасажиропотік на виїзд з України. Просимо охочих перетинати в цей період державний кордон ретельно вивчати актуальні карантинні обмеження в тій країні, куди ви прямуєте, а також країнах, які проїжджатимете транзитом. Наприклад днями офіційні джерела Польщі повідомили про введення в країні національного карантину від 28 грудня 2020 до 17 січня 2021 року", - йдеться у дописі.