Logo

Українці назвали найкращого прем’єр-міністра з 2005 року: рейтинг очолив Володимир Гройсман

Київський міжнародний інститут соціології провів всеукраїнське опитування громадської думки. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера  були проведені загалом понад 2000 інтерв’ю лише з респондентами у віці 18 років і старше, а також з тими, хто проживає на території, яка контролюється Україною. Лідер політичної партії “Українська Стратегія Гройсмана”, прем’єр-міністр України (2016-2019 рр.) Володимир Гройсман очолив рейтинг найкращих голів урядів з 2005 року. 

Про це свідчать дані соціологічного опитування.

На запитання “Хто, на Ваш погляд, був (є) найкращим прем’єр-міністром України з 2005 року по сьогодення?”, 21,3% опитаних відповіли – Володимир Гройсман. На другому місці – Микола Азаров (13,5%), на третьому – Юлія Тимошенко (13,4%).

Решта голів українських урядів набрали менш як 10% голосів кожен. Чинний прем’єр-міністр Денис Шмигаль отримав 5,1% голосів підтримки респондентів.

Дослідники також опитали українців щодо оцінки професійних якостей прем’єр-міністрів.

Відповідаючи на питання “Хто з прем’єр-міністрів України найкраще б упорався з соціально-економічною ситуацією, що склалася зараз в Україні?”, українці найчастіше згадували так само Володимира Гройсмана – 23,9% голосів респондентів. Друга – Юлія Тимошенко (18,1%), третій – Арсеній Яценюк (13%). Професійні якості чинного голови Уряду Дениса Шмигаля схвально оцінюють 5,9% опитаних українців.