Logo
27 Жовтня 2020, 20:12
Теги: віза

Українці зможуть оформити електронну візу до Таїланду, М'янми і Лаосу

Український уряд ухвалив рішення щодо оптимізації оформлення електронних віз (е-Віз), зокрема для громадян Таїланду, М'янми і Лаосу.

Про це повідомляє посольство України в Таїланді, пише Інтерфакс.

"З 1 листопада 2020 року Міністерство закордонних справ України розпочинає оформлення громадянам Таїланду, М'янми та Лаосу українських електронних віз (е-Віза) за новою, сучасною і зручною процедурою", - йдеться в повідомленні на сторінці у Facebook.

Так, для оформлення електронної візи необхідно:

- зареєструватися на веб-платформі МЗС https://evisa.mfa.gov.ua/;

- заповнити анкету, завантажити фотографію та скановані копії документів (паспорт, запрошення тощо), оплатити банківською карткою консульський збір;

- отримати готову е-Візу на електронну пошту (надсилається у форматі pdf).

Зазначається, що для в'їзду в Україну потрібно роздрукувати отриману е-Візу і пред'явити разом із паспортом прикордонним органам України в пунктах пропуску через державний кордон.

Електронна віза оформляється для разового або дворазового в'їзду в Україну на термін до 30 днів із діловою, приватною, туристичною метою, для лікування, здійснення діяльності у сфері культури, науки, освіти, спорту, виконання службових обов'язків іноземним кореспондентом або представником іноземного ЗМІ