Logo
14 Листопада 2023, 19:05

Україну засипле мокрим снігом: на кінець листопада насувається підступна погода

Погода в Україні у два останні тижні листопада буде найпідступнішою. Зокрема, прогнозуються дощі та можливі опади у вигляді мокрого снігу.

Про це розповіла представниця "Укргідрометцентру", синоптикиня Наталія Птуха, повідомляє NV.

Птуха зауважила, що зараз багатьох цікавить, коли буде сніг в Україні. Він вже випав на високогір'ї Карпат. На ранок 14 листопада висота снігового покриву там становила від 7 до 12 см. Решта території України поки що залишається без снігу.

Цього тижня територія країни перебуватиме переважно у полі зниженого тиску.

"Відповідно, дощитиме майже весь тиждень. Звичайно, з перервами: десь у нічні години, подекуди у денні. Переважно це будуть фронтальні системи із заходу і з південного заходу", – сказала синоптикиня.

Так, 15-16 листопада циклон може утворитися над південним сходом України. Там очікуються опади переважно у вигляді дощу. А вже в ніч проти 16 та 17 листопада можливі опади змішаної фази, тобто дощ із мокрим снігом.

"17-го числа навіть є вірогідність того, що і в денні години може прориватися мокрий сніг, тобто опади змішаної фази, як ми її називаємо. Але розраховувати на якісь довготривалі утворення снігового покриву поки що не варто, воно все одразу буде танути, тому що температури переважно плюсові", – розповіла Птуха.

 

 

 

Фото з відкритих джерел