Logo
24 Лютого 2021, 19:29

Укрзалізниця до 12 березня припинила продаж квитків на Прикарпаття

Укрзалізниця припинила продаж квитків на поїзди, які з 26 лютого відправлятимуться до Івано-Франківської області або відправлятимуться з її території.

Таке рішення прийняли у зв’язку з запровадженням на території регіону «червоної» карантинної зони.

«Реагуючи на епідеміологічну ситуацію, що склалася в Івано-Франківській області, Укрзалізниця з 00 год. 00 хв. 26 лютого до 12 березня 2021 року призупиняє продаж квитків у напрямку населених пунктів Івано-Франківщини та у зворотному напрямку. Продаж проїзних документів буде відновлено відразу після поліпшення епідеміологічної ситуації в регіоні», –інформують у компанії.

Також наголошується, що 24 – 25 лютого всі поїзди прямуватимуть за розкладом.

«У продажу наявні ще понад 4000 квитків на 15 рейсів з Івано-Франківщини й за потреби будуть надані додаткові вагони, щоб дати змогу максимально безпечно покинути регіон тим, хто вже запланував подорож. А пасажирам, які планують поїздки в гори, пропонуємо альтернативні маршрути до станцій Ясіня, Кваси, Рахів, Воловець, Сколе, Славсько. Зокрема, нагадуємо про подовження курсування швидкісного «Лижного експресу» № 745 до Славська з можливістю придбання квитків через чат-бот Укрзалізниці», – зазначається у повідомленні.

Також Укрзалізниця розширює можливості для повернення квитків: пасажири, які через карантинні обставини будуть змушені змінити свої плани, зможуть зручно та безпечно повернути квитки у будь-якій залізничній касі країни, при цьому їм буде відшкодовано повну вартість  квитка. Повернути квитки можна упродовж 30 днів, починаючи з 26 лютого.