Logo
27 Листопада 2020, 13:01

Укрзалізниця відновить курсування потягу до Прикарпаття

Акціонерна компанія "Укрзалізниця" з 18 грудня відновлює курсування пасажирського поїзда №357/358 "Гуцульщина" сполученням Київ - Рахів.

Про це повідомила пресслужба компанії, пише Уніан.

"Укрзалізниця" відновлює курсування пасажирського поїзда "Гуцульщина" №357/358 Київ - Рахів на період масових зимових перевезень. Поїзд курсуватиме щодня у складі 12 вагонів: один спальний вагон, п'ять купейних і шість плацкартних", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що з Києва поїзд відправлятиметься о 14:28 і прибуватиме до Рахова о 09:22. Відправлення з Рахова об 11:18 та прибуття до Києва о 6:43. Поїзд буде проходити через багато популярних карпатських міст, в тому числі Яремче і Ворохту.

Для відновлення курсування поїзда компанія вжила заходів з модернізації інфраструктури.

"Зокрема, на деяких ділянках шляху було проведено середній та капітальний ремонт, замінено понад 6 тисяч дерев'яних шпал. В результаті буде збільшена швидкість і покращиться стан безпеки руху поїздів", - сказано в повідомленні.

У пресслужбі підкреслили, що поїзд є соціально важливим для жителів Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької областей і має значний вплив на розвиток туристичної інфраструктури регіону.