Logo
6 Жовтня 2023, 09:01

Укрзалізниця запускає потяг Львів – Варшава

Вперше за 18 років Укрзалізниця  запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Потяг курсуватиме через пункт пропуску Рава-Руська з 15 жовтня 2023 року.

Маршрут працюватиме у форматі пересадки, оскільки українські колії відрізняються від європейських:

- по прибутті на станцію Рава-Руська пасажири зручно пересідатимуть з потяга української ширини колії (1520 мм) на європейський (1435 мм). Так само на шляху назад;

- потяг у Раві-Руський завжди чекатиме на потяг зі Львова чи Варшави, тож пасажири можуть не хвилюватися про те, аби запізнитися на пересадку.

Розклад руху потягів розроблений так, аби охопити на маршруті не лише Львів, а також Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву.

Проект реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL, рухомий склад якого виконуватиме рейси з Варшави до Рави-Руської та зворотно.

Розклад міжнародних рейсів, стикування та затримки за посиланням. Придбати квитки до/з Варшави – ТІЛЬКИ у мобільному застосунку Укрзалізниці. Усі інші квитки доступні у чат-ботах та на сайті Укрзалізниці, а також у міжнародних касах вокзалів.