Logo
20 Грудня 2015, 10:30

Унікальні кадри зимових розваг та новорічної ялинки в Івано-Франківську 1970 року (ВІДЕО)

Декілька років тому в мережі виклали оцифровану плівку аматорської зйомки вулиць Івано-Франківська у 1968-1970 роках.

ретро

В об’єктив оператора потрапили дуже різні події з буденного життя міста. А також на плівці зафіксовано новорічну ялинку 1970 року, пише Галка.

https://youtu.be/LNpZYWjSIrc

Варто зазначити, що журналіст Тарас Зень збирає кошти, щоб оцифрувати відео про Івано-Франківськ 60-70-х років.

«Є ідея оцифрувати орієнтовно 25-30 цікавих сюжетів з містом Івано-Франківськ 60х та 70х років (Радянський період) у центральному кінофонофотоархіві України ім. Пшеничного у Києві. Необхідна сума - 4 тис. грн. Кошти не є такі великі, але погодьтесь, що для однієї людини віддати таку суму трохи накладно. Тому оголошую невеликий збір коштів. Якщо потрібна сума назбирається, то вже через два тижні відео з радянських кіножурналів матимемо на руках. Для розуміння, послуга оцифрування однієї хвилини з кіноплівки у цьому архіві коштує 63 грн. Одразу після оцифровки всі жертводавці отримують лінк на завантаження відео для особистого перегляду. А під час проведення презентації хроніки для громадськості у одному з тутешніх закладів буде відзвітовано про кількість зібраних коштів (кожен жертводавець про дату і місце буде повідомлений окремо). Згодом всі сюжети кінохроніки не одразу, а поступово будуть оприлюднюватись в інтернеті», – зазначає Тарас на сторінці спільноти Старий Станиславів.

цифрове

Якщо Ви не байдужі до історії міста Івано-Франківськ – долучайтесь до такої досить скромної ініціативи! № картки в ПриватБанку: 6762468312478443 - Зень Тарас Богданович Запитання в приват у ФБ https://www.facebook.com/taras.zen.9