Logo
3 Травня 2019, 14:07

Унікальні живі скульптури "оселились" в центрі Франківська

Сьогодні, 3 травня, в Івано-Франківську відбулось відкриття І Міжнародного фестивалю живої скульптури. Місто перенеслось в середньовіччя та казковий світ.

Вуличні міми або живі скульптури вже давно стали головною визначною пам'яткою багатьох туристичних місць. Найчастіше їх можна зустріти у європейських столицях, але сьогодні вони завітали і до Франківська, пише Типовий Франківськ.

Багато іванофранківців, які гуляють середмістям, зупиняються, щоб поспостерігати за скульптурами. Особливо вони цікаві дітям, хоча деякі малюки й лякаються.

Незвичайні живі скульптури до Івано-Франківська приїхали з різних куточків світу Польщі, Іспанії, Німеччини, Болгарії, Нідерландів, Білорусі, а також з міст України. 

Шукайте всі статуї на Стометрівці та вулиці Лесі Українки з 13 до 17 год. Лише сьогодні франківці побачать скульптури із країн Європи.

Довідково:

Жива статуя - це актор, який працює в образі певного персонажа - імітує статую і використовує в роботі спеціальні костюми і грим (боді-арт). В них відсутні будь-які рухи, а також відрізнаються колірною гаммою костюмів і гриму, яка повністю ідентична кольорам пам'ятників або статуй.