Logo
21 Жовтня 2019, 20:39
Теги: Карпати

Уряд затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року

Вчора, 20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік.

Програма спрямована на покращення соціального  та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей, йдеться в Уряді.

Крім того, Уряд схвалив зміни до постанови, які спрощують призначення житлових субсидій дитячим будинкам сімейного типу, військовослужбовцям, громадянам, старшим 60 років. Зокрема, дитячі будинки сімейного типу можуть отримати субсидію на понаднормову площу будинків, а придбаний ними автомобіль не призведе до втрати субсидії тощо.

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  В’ячеслав Негода зазначив, що сновними напрямами Державної програми будуть:

розвиток традиційних і найбільш перспективних для регіону видів господарської діяльності, лісового та сільського господарства;

забезпечення екологічної безпеки в регіоні, відновлення лісів та оптимізації структури ландшафтів;

збереження історико-культурної спадщини.

підвищення транспортної та інформаційної доступності тощо.