Logo
22 Квітня 2019, 19:05

Уряд затвердив зміни до плану формування громад на Прикарпатті

Уряд затвердив зміни до Перспективного плану формування громад Івано-Франківської області: подробиці змін

Уряд вніс зміни до перспективних планів формування територій громад Івано-Франківської і Черкаської областей, пише Івано-Франківський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, коментуючи прийняття відповідних розпоряджень.

«Громади отримають додаткові стимули та ресурси для забезпечення сталого розвитку своїх територій в коротко- і довгостроковій перспективі», – зазначив Геннадій Зубко.

Зокрема, у перспективному плані формування територій громад Івано-Франківської області уточнюється склад Ямницької та Івано-Франківської громад.

«У новій редакції перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області передбачені поточні зміни бачення громадами і планованими до їх складу сільськими радами своїх територій у складі цих двох громад, що має спростити процес їх приєднання у найближчому майбутньому. Зокрема, мова йде про село Рибне, яке раніше передбачалось до складу Івано-Франківської ОТГ, а згідно останніх змін буде передбачене до складу Ямницької ОТГ", - прокоментували розпорядження в Івано-Франківському ЦРМС, створеному за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", привітавши довгоочікуване рішення уряду.

Останні зміни до Перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області були затвердження розпорядженням Кабміну в листопаді 2018 року.