Logo
18 Грудня 2021, 21:39

Усмішки та позитивні емоції: свято до дня святого Миколая відбулось у місті Калуш

Щирі дитячі погляди, сяючі усмішки та феєрверк позитивних емоцій – така атмосфера панувала напередодні Дня Святого Миколая у Палаці культури "Мінерал" у місті Калуш.

 Миколай Чудотворець привітав сьогодні дітей воїнів АТО/ООС, юних обдарувань та дітей, які перебувають у складних життєвих умовах, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування з Новицької, Вигодської, Витвицької, Рожнятівської, Перегінської Брошнів-Осадської, Калуської, Верхнянської і Войнилівської територіальних громад. Святкове дійство відбулось за підтримки політичної партії "Платформа громад".

5 8

Діти раділи і веселилися, стали акторами цікавої казкової історії, де здійснюються мрії і трапляються чудеса. А на завершення свята їм вручили солодкі подарунки.

"Коли радіють діти – серця дорослих наповнюються оптимізмом і натхненням робити все можливе, щоб юні особистості були щасливі і успішні! Дякую усім, хто долучився до організації цієї святкової містерії!", - зазначив Назарій Іванів,  голова постійної комісії Івано-Франківської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, голова обласної організації політичної партії «Платформа Громад».

3

9 10 11