Logo
30 Березня 2019, 16:46

Уже з понеділка у франківських тролейбусах вартість проїзду зросте вдвічі

З понеділка, 1 квітня, у тролейбусах Франківська вартість проїзду становитиме 4 гривні.

Як повідомляє КП "Електроавтотранс" ІФ, згідно з рішенням виконавчого комітету вартість проїзду у тролейбусах міста збільшиться вдвічі, пише Типовий Франківськ.

Для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації та студентів професійно-технічних навчальних закладів незалежно від форм власності при наявності дійсного студентського або учнівського квитка вартість проїзду становитиме 2 гривні.

«Придбані раніше квитки по 2 та по 1 гривні будуть недійсні! Тариф на проїзд у міському електротранспорті був незмінним з 2015 року в той час, як інші міста в Україні встигли його змінити у набагато більших обсягах або навіть двічі за цей час», - йдеться у повідомленні.

Також в дописі додають, що ж змінилось із рухомим складом в Івано-Франківську з 2015 по 2019 роки.

Мова йде про те, що було придбано 18 тролейбусів, 16 з яких спарені ("гармошки"), а ще 12 з них – низькопідлогові.

Добудовано тролейбусну мережу до Обласної лікарні, зворотню лінію по вулиці Вовчинецькій-Привокзальній та оптимізовано мережу тролейбусних маршрутів.

«А попереду цьогоріч початок надходження нових тролейбусів, придбаних за кошти ЄБРР та плановий старт будівництва тролейбусної мережі в мікрорайон "БАМ". Тому якісному комунальному транспорту в Івано-Франківську бути!» - зазначають у комунальному підприємстві.