Logo
10 Лютого 2015, 14:43

В День всіх закоханих в Івано-Франківську влаштують благодійний флеш-моб поцілунків «Я люблю тебе більше…»

В суботу,  14 лютого,  перед готелем "Надія", біля кулі здійснення бажань франківців закликають долучитись до благодійної акції і допомогти зібрати кошти для лікування поранених бійців АТО.

аукціон1

За словами організаторки флеш-мобу Галини Філіпової, на сьогоднішній день з початку АТО поранень зазнали 119 прикарпатців, 12 з яких зараз лікуються у Львові та Харкові, а одному необхідне протезування, пише Бліц-інфо.

«Перш за все ми хочемо показати, що не зважаючи на війну життя в Україні триває. Такою благодійною акцією ми хочемо залучити інших до допомоги. Перш за все тим, хто повернувся зі Сходу потрібна турбота, їм потрібно відчути, що вони потрібна не лише рідним і сім’ї, а й Україні і тим, кого вони захищають», - говорить  Роман Король, менеджер фірми «Надія».

Перш за все кошти збиратимуть для лікування 10 воїнів, які 9 січня в п’ятигодинному бої під Станицею Луганською отримали поранення.

В програмі акції заплановані розіграш подарунків та виступи вуличних музикантів.Окрім цього франківцям пропонують передати теплі слова бійцям на фронт листівками.

Також організатори планують встановити всеукраїнський рекорд поцілунків  - "найбільша кількість пар, що поцілувались упродовж однієї години».

аукціон