Logo
19 Вересня 2023, 18:06

В горах надали допомогу двом туристам

18 вересня о 19:53 до Служби порятунку поступило повідомлення про те, що на горі Явірник-Горган Надвірнянського району перебуває чоловік, житель міста Києва, який втратив орієнтир в лісовому масиві та потребує допомоги рятувальників, передає Типовий Франківськ.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт були направлені рятувальники з пошуково-рятувального відділення міста Яремче, які вподальшому супроводили туриста до підніжжя гори, звідки подорожуючий в задовільному стані направився до місця тимчасового проживання.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до туристичних походів! Перед тим, як вирушити в гори чи до лісу потрібно вивчити карту місцевості, або краще вирушути з тим, хто добре знає місцевість, також важливо подбати про повний заряд мобільного телефону. Не вдягайте непримітний сіро-зелений або чорний одяг, віддайте перевагу яскравим кольорам, так заблукалого легше помітити під час пошуку. Чудово, якщо на одязі будуть смужки, що відбивають світло.