Logo
29 Вересня 2023, 09:34
Теги: гори, травма

В горах надали допомогу травмованій жінці

Вчора до Служби порятунку поступило повідомлення від жительки міста Івано-Франківська, про те, що під час спуску з гори Шпиці в смт. Ворохта вона травмувала нижню кінцівку, тому потребує допомоги рятувальників, передає Типовий Франківськ.

Для надання допомоги було направлено рятувальників пошуково-рятувального відділення смт. Ворохта, які надали домедичну допомогу туристці та транспортували до підніжжя гори, звідки вона на власному транспорті направилася до місця постійного проживання.

Рятувальники вкотре нагадують громадянам про те, що необхідно відповідально ставитися до мандрівок горами.Перед тим, як вирушити до лісу, потрібно вивчити карту місцевості, або краще вирушати з тим, хто добре знає місцевість, також важливо подбати про повний заряд мобільного телефону.

"Не вдягайте до лісу непримітний сіро-зелений або чорний одяг, віддайте перевагу яскравим кольорам, так заблукалого легше помітити під час пошуку. Чудово, якщо на одязі будуть смужки, що відбивають світло", - зазначають у ДСНС.