Logo
28 Грудня 2014, 11:22

В Гуті діти президента влаштували концерт для дітей бійців АТО (ФОТО)

Вчора, 27 грудня, в рамках ініціативи дружини Президента «З теплом у серці» відбувся благодійний концерт Олександри, Євгенії та Михайла Порошенків для дітей з Івано-Франківщини, чиї батьки загинули або були поранені в зоні АТО.

1

Захід відбувся в державній резиденції «Синьогора» в селі Гута Богородчанського району Івано-Франківської області, повідомляє прес-служба президента.

Перед концертом гості мали можливість погуляти територією та будівлями резиденції, відвідати місцевий зоопарк, де діти годували та спостерігали за дикими тваринами.

Діти Президента виконували на фортепіано відомі класичні твори та композиції з популярних кінофільмів. До участі у концерті були запрошені талановиті вокалісти з Івано-Франківщини, вихованці студії «Ліра» з міста Калуш – Соломія Жекало та Христина Дутчак з художнім керівником Оксаною Лісовською, а також викладач Івано-Франківського державного музичного училища імені Дениса Січинського Олег Юзюк, який спільно з Михайлом та Олександрою Порошенками виконував твори для фортепіано зі скрипкою.

Вітаючи всіх присутніх, Марина Порошенко зауважила: «Сьогодні вкрай важливо піклуватися про родини тих, хто знаходиться на передовій, тих, хто захищає власну родину і усю країну. Наші воїни мають розуміти, що про їхні родини турбуються, що їхнім родинам допомагають». Дружина Президента привітала дітей та їхні родини з наступаючими новорічними святами та побажала їм миру, віри та любові.

По завершенні концерту відбувся обмін подарунками – діти подарували родині Президента Різдвяну Шопку та ялинкові прикраси, зроблені власноруч, а від родини Президента отримали сучасні планшети та солодкі подарунки.

2

3

4

5

6

7

8

9