Logo
17 Вересня 2020, 12:20

В історичному серіалі "І будуть люди" зіграли ролі двоє прикарпатських акторів

Цього тижня відбулася прем’єра серіалу «І будуть люди»― екранізації однойменної книги Анатолія Дімарова.

Серіал побудований у формі саги і крізь призму життя звичайних людей показує турбулентні етапи ХХ століття: Першу світову війну, революцію, прихід радянської влади, йдеться на сайті серіалу. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з погляду своєї правди, але всіх їх об’єднувало одне — бажання жити, любити і знайти своє місце в новому вимірі історії. 12 епізодів. 12 основних героїв.

12 непересічних доль. Але українська література могла би залишитись без епохального роману Анатолія Дімарова.

У серіалі також зіграли актори з Прикарпаття. 

Одну з головних ролей зіграв актор з Калуша - Віталій Ажнов (Володька Твердохліб).

""Не дождуться куркулі, щоб я здався. Бо я є влада, а владу мають слухати і боятися!" Від бідного селянина до комсомольського ватажка. Цей парубок так пристрасно повірив у світле комуністичне майбутнє, у нове прекрасне життя, що заради нього змінив своє ім’я, дане рідною матір’ю ― Максим ― на Володимир, на честь товариша Леніна, звичайно. В його очах стільки комсомольської затятості, що її вистачить не на одну, а на дві світові революції. Неосвічений Володька Твердохліб бачить куркуля в кожному, хто має хоча б дві курки у дворі. Класового ворога ― в усіх, хто сперечається. А доглянуте господарство вважає буржуйським пережитком. Замість танців ― лекція, замість народних пісень на вечорницях ― «Інтернаціонал», замість церкви ― революційні збори. Замість турботи про близьких – виконання завдань партії за будь-яку ціну. Боротьба Володьки за світову революцію не зупиняється навіть тоді, коли потерпають рідні йому люди", - йдеться в описі героя, яку зіграв Віталій.

Також у серіалі зіграла акторка коломиянка Христина Федорак.

Дівчина з'явилась у 5 серії саги "І будуть люди".

Минулого року дівчина знялась у фільмі "Гуцулка Ксеня", де зіграла роль Марічки. То була її дебютна роль. А також акторка зіграла роль у серіалі "Спіймати Кайдаша".

Довідка: Події серіалу відбуваються на Полтавщині та охоплюють період з 1901 по 1932 роки. Через призму життя кількох українських сімей ми бачимо турбулентні етапи 20 століття: перша світова війна, революція, прихід радянської влади, встановлення комуністичного режиму та його наслідки. Кожен з героїв по-своєму зустрів ці зміни, з точки зору власної правди, але всіх їх об’єднувало бажання жити, любити і знайти своє місце у новому вимірі історії. Робота над проєктом тривала цілих 5 років. Початок її прийшовся на 2015, коли FILM.UA Group підписала угоду щодо екранізації роману з удовою письменника Євдокією Дімаровою.

У серіалі знялися понад 120 акторів. Кастинг проходив по всій Україні. Окрім Києва, актори приїздили зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Миколаєва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Ужгорожа, Одеси.