Logo
18 Червня 2021, 14:17

В Івано-Франківській області значно виріс рівень вакцинації, — Андрій Бойчук

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук повідомляє, що на Прикарпатті значно зріс рівень вакцинації від COVID-19.

Про це свідчить відповідна статистика. Якщо минулих тижнів середньодобовий показник проведення вакцинації коливався від 360 до 600 доз за добу, то за останні дні цифри значно піднялись. Станом на 16 червня цей показник підріс до 2523 дози за добу.

Зростання темпів вакцинації стало можливим через декілька важливих факторів. Зокрема, завдяки Президенту Володимиру Зеленському та Уряду в область вчасно надходять нові поставки вакцини.

"Також відповідно до мого розпорядження Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації провів комунікативну роботу з підбором осіб відповідно до цільових груп, спланував ефективну роботу 19 мобільних бригад та 121 пункту щеплення. Результат роботи вже є, і ми на цьому зупинятись не будемо. Вакцинація – це головний метод побороти COVID-19. Саму тому зараз ми ставимо перед собою завдання залучити до імунізації якомога більше жителів області," - наголосив голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

Зазначимо, станом на ранок, 18 червня, в Івано-Франківській області щеплення від COVID-19 отримав 53 731 прикарпатець. Зокрема першою дозою в Івано-Франківській області щеплено 44 700 людей. Ще 8 031 прикарпатець вакцинувався другою дозою.

До слова, протягом минулої доби, 17 червня, на Прикарпатті отримали щеплення 2 652 людей. Зокрема 1 963 жителі області отримали щеплення першою та 689 – другою дозами вакцини.