Logo
24 Вересня 2015, 10:25

В Івано-Франківському медичному університеті 11 тисяч студентів і 130 мільйонів гривень на рахунку

Цими днями Івано-Франківський національний медичний університет відзначає 70 років із дня свого заснування.

мед

В університеті розповіли, як вдалося вийти з боргів, яка кількість студентів навчається у закладі, розказали про напрацювання, можливості та перспективи для викладачів та студентів, пише "Стик".

За цей час університет пройшов складний шлях розвитку. Тож керівництво ВНЗ хотіло вшанувати людей, які своїм натхненням, щоденною працею створили все те, що є в закладі на нинішній день.

"Сьогодні ми відкрили меморіальну дошку ректору і вченому Георгію Бабенку, це велике свято для нас усіх. Завтра ветеранам покажемо фільм "Доброго здоров'ячка!", спеціально знатий до річниці, вручимо їм подяки. Головне завдання університету є створення навчальної бази для належної підготовки фахівців. Для цього ми відремонтували декілька лекційних аудиторій, закінчуємо навчальний центр, відкриємо музейний комплекс. Працюємо в напрямку енергозбереження", - зауважив ректор ІФНМУ Микола Рожко.

Як повідомив керівник, цього року заклад вийшов з боргів - всі працівники отримали заробітню плату, відпускні, оздоровчі. Оголосили тендер на закупівлю обладнання. Нині на рахунку університету 130 мільйонів гривень. Фінансовий стан стабільний, це дає впевненість працівникам, що вони отримають зарплати, а студенти - стипендії. Покращення відбулося за рахунок іноземних студентів, переведених зі сходу. Вони оплачують вдвічі більше за навчання, ніж студенти з України.

У закладі навчається 1600 іноземних студентів, понад 11 тисяч загалом, працює 4 тисячі працівників. Створюються можливості обміну для студентів та працівників. Працює тренінговий центр для викладачів, кафедра мовознавства, де протягом двох років навчаються викладачі і отримують сертифікати. В університеті є всі умови для проведення лекцій та практичних занять.

14 викладачів ІФНМУ перебувають в АТО. Дехто з них вже демобілізований.