Logo
3 Грудня 2014, 14:37

В івано-франківському наркодиспансері відкрили кабінет психофізіологічної експертизи (ФОТО)

В приміщенні Івано-Франківського обласного наркологічного диспансеру відкрили кабінет, де проводять психофізіологічну експертизу працівників. Невеличкий кабінет обладнаний комп’ютерами, на яких і проводиться відповідне тестування.

2

Психофізіологічна експертиза – це процедура спрямована на оцінку професійно важливих психофізичних якостей працівника, який працює в умовах підвищеної небезпеки.

Тестування складається із завдань, відповідно до професії, які в основному спрямовані на визначення уваги, пам`яті, точності і т.д.

 «Такий кабінет психофізіологічної експертизи обов’язково потрібен в області. В Європі практично жодна людина, яка пов’язана з роботою з особливою увагою, не допускається до праці без висновку такої експертизи. Це треба зрозуміти керівникам усіх структур, які мають таких фахівців. Якщо людина пройде таку експертизу, то її можна сміло допускати до роботи», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Роман Мельник.

За його словами, в області вже давно піднімали це питання, про необхідність можливості проходження такої експертизи.

Висновок психофізіологічної експертизи потрібен для працівників, які виконують: верхолазні роботи; роботи пов’язані з електричною напругою; носінням зброї; аварійно-рятувальні роботи; роботи пов’язані з управлінням транспортом.

5

3

4

1