Logo
14 Червня 2024, 09:38

В Івано-Франківському районі пройшла благодійна акція «Подаруй книгу дитині, яка знаходиться у складних життєвих обставинах»

Кожна дитина повинна зростати у любові, мирі, спокої та в оточенні хорошими казковими персонажами. Коли малюк слухає казки та оповідання, він починає візуалізувати світ власного майбутнього. Власне, тоді і починає розвиватися у дитині уявлення про добро та зло. Тому читання книг не лише інтелектуально збагачує, але й сіє у маленькому серці добро, любов та формує патріотичні засади до Батьківщини, пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

11 червня 2024 року до Міжнародного Дня захисту дітей та в рамках акції «Подаруй книгу дитині, яка знаходиться  у складних життєвих обставинах» дітям, котрі проживають у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської міської ради (с. Братківці), Прихистку для матері та дитини (с. Загвіздя), дитячому будинку сімейного типу Мирослави та Вальтера Курта Зіммхенів передано україномовні книги для дітей різного віку, а саме дитячі енциклопедії, довідники, біблійні оповідання, дитячі журнали, казки, книги-розмальовки, книги з наліпками, саморобки, комікси та ін.

Організаторами акції виступили служба у справах дітей Івано-Франківської районної державної адміністрації, Асоціація працівників сфери захисту дітей Прикарпаття (голова – Віталія Попович), видавництво «Нова зоря» (м. Івано-Франківськ).

Віримо, що книжки, подаровані з любов’ю, допоможуть дітям швидше адаптуватися та зроблять їх трішечки щасливішими.