Logo
17 Травня 2024, 09:33

В Івано-Франківську арештували прихильника «спецоперації», який радів окупації Луганщини

За процесуального керівництва прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури місцевому жителю повідомлено про підозру у виправдуванні та визнанні правомірною збройної агресії рф проти України, передає Типовий Франківськ.

Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.

За даними слідства, з липня 2022 року підозрюваний неодноразово поширював через власний акаунт у забороненій соцмережі матеріали, спрямовані на виправдовування збройної агресії рф.

Чоловік розповсюджував дописи, в яких окупація українських міст визначалась як успішне проведення «спецоперації рф» на території України.

Він також публікував заяви керівництва збройних сил рф щодо «звільнення» Луганщини та радів успіхам ворожих військ.

Під час обшуків в помешканні підозрюваного правоохоронці виявили та вилучили мобільний телефон та комп’ютерну техніку, яку він використовував для протиправної діяльності.

"Судово-лінгвістична експертиза підтвердила наявність в опублікованих матеріалах виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф та глорифікації або вираження прихильності до військових рф та людей, які тимчасово окуповують частини територій України", - йдеться в повідомленні.